جدیدترین‌ها
خانه / اپلیکیشن / Trello؛ مدیریتِ پروژه‌های مشترک از راه دور
Trello؛ مدیریتِ پروژه‌های مشترک از راه دور

Trello؛ مدیریتِ پروژه‌های مشترک از راه دور

چندبار پیش آمده که قیدِ پروژه‌های مشترک را بزنید چون شما و دوستان‌تان دور از هم بودید. یا نمی‌توانستید جایی دورِ هم جمع شوید و کار روی پروژه‌ی مشترک‌تان را ادامه دهید. این‌جاست که Trello بهترین دوستتان می‌شود.

Trello پروژه‌ای‌ست که برای هدایتِ پروژه‌های کاری، درسی و خلاق از راهِ دور طراحی شده است. کار با ترلو Trello بسیار آسان است. کافی‌ست در وب‌سایت یا اپلیکیشن‌های Trello ثبت‌نام کنید و از هم‌کارانتان هم بخواهید که همین کار را کنند. بعد پروژه‌تان را تعریف کنید و آی‌دی یا شناسه‌ی آن‌ها را به پروژه‌تان اضافه کنید. حالا می‌توانید کار روی پروژه‌تان را با آن‌ها ادامه دهید.

می‌توانید ایده‌های‌تان را بنویسید، پروژه‌تان را زمان‌بندی کنید، کارهایتان را دسته‌بندی و تقسیم کنید و هر نیازِ دیگری که در یک پروژه‌ی مشترک وجود دارد. این وب‌سایت-اپلیکیشن را پرکاربردترین در حوزه‌ی پروژه‌های مشترک می‌شناسند. هم‌چنین Trello قابلیت سینک بینِ کامپیوتر و موبایل را هم داراست.

Trello علاوه بر وب‌سایت برای اندروید، برای آی‌فون، برای آی‌پد، اپلیکیشنِ ویندوز ۸ و بروزر کروم به طور رایگان در دسترس است.

 

| آموزش ساخت ایستگاه رادیوی شخصی در یک روز |

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت − = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>