جدیدترین‌ها
خانه / اپلیکیشن / Pomodoro؛ منشی همراه برای مدیریت زمان
Pomodoro؛ منشی همراه برای مدیریت زمان

Pomodoro؛ منشی همراه برای مدیریت زمان

فوتون، پارسا خاک‌نژاد: در میان اپلیکیشن‌هایی که در دنیای امروز برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود در زمینه‌ی مدیریت زمان اپلیکیشنی به نام Pomodoro برپایه‌ی زمان‌بندی گوجه‌فرنگی تولید شده است که می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. وظیفه‌ی این برنامه کمک به شما در تمام کردن هر چه بهتر و دقیق‌تر کارهایتان است یا به عبارتی یک مدیر زمان‌بندی است. در این اپلیکیشن برای کارهایی که بر سرتان خراب شده‌اند ۲۵ دقیقه در نظر گرفته شده است و پس از ۲۵ دقیقه می‌توانید ۵ دقیقه به چک‌کردن ای‌میل‌ها، خوردن یک نوشیدنی و یا کارهای دل‌خواه خود بپردازید.اما نکته‌ای که باید در آن توجه فراوانی به خرج دهید، این است که در زمانِ کار فکر تفریح را کنار بگذارید.

در ضمن نیازی نیست که مغز خود را برای نگاه‌کردن دائم به ساعت به مرز انفجار برسانید و خسته کنید. این برنامه در پایان هر نوبت کاری و استراحت به شما خبر می‌دهد. طیف استفاده از این برنامه بسیار گسترده است به طوری که می‌توانید از آن در همه‌ی کارهایتان استفاده کنید. یادداشتی که هم‌اکنون در حال خواندن آن هستید به کمک این برنامه، سریع‌تر آماده شده است. این برنامه طراحی بسیار زیبا و کاربرپسندی دارد به طوری که همه از استفاده از آن لذت خواهند برد.

این برنامه برای سیستم‌عامل‌های Ios و Android و Windows عرضه شده است.

 

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ یک = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>