جدیدترین‌ها
خانه / ایده‌پردازی / کسب و کار با ماگ‌های هیجان‌انگیز
کسب و کار با ماگ‌های هیجان‌انگیز

کسب و کار با ماگ‌های هیجان‌انگیز

فوتون: وسایل پُرکاربرد در سبکِ زندگی معمولاً طراحی‌های متفاوتی دارند. ماگ‌ها ( لیوان‌های بزرگ ) جزو همین دسته هستند. به دلیل کاربرد این‌گونه محصولات پُرکاربرد، طراحی‌های متفاوت و خلاقانه‌ای به تجارت این وسایل وارد شده است. ماگ‌ها به دلیل شکلِ ساده و نه‌چندان پیچیده‌شان بارها مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که به دنبال ایجاد کسب و کارهای کوچک بوده‌اند.

این روزها با پول کمی می‌توانید طرح مورد علاقه‌تان را روی ماگ‌ها برچسب و چاپ کنید یا با ایده‌های نوین کمی با دیزاین کلی یک ماگ دست و پنجه نرم کنید و طرح مورد علاقه‌تان را بسازید. همین گستردگی این کسب و کارِ کوچک باعث شده خیلی‌ها طراحی و چاپ روی ماگ را به منبعی برای کسبِ درآمد تبدیل کنند. به عنوان مثال ماگ‌های “مربع”در ایران به خوبی شناخته شده‌اند. حتی این روزها ماگ‌های بافتنی هم علاقه‌مندان خاص خودش را پیدا کرده است.

اگر علاقه‌مند به ورود به دنیای تجارت با ماگ هستید و ایده‌های جذابی دارید کافیست در اینترنت راه و روش چاپ روی ماگ یا طراحی کلی ماگ را پیدا کنید و دست به کار شوید. در زیر ماگ‌های خلاقانه‌ی افرادی را می‌بینید که در سایت پینترست به فروش گذاشته شده و از دیگر ماگ‌ها بیشتر بازدید شده است. شاید شما هم هوس کردید کمپانی کوچک تولید ماگ خود را راه بیندازید.

 

 

 

 

img class=”size-full wp-image-110 aligncenter” title=”196751077440267671_BxukwYBM_f” src=”http://photon.ir/wp-content/uploads/2012/06/196751077440267671_BxukwYBM_f.jpg” alt=”” width=”350″ height=”474″ /

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 3 = بیست هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>