جدیدترین‌ها
خانه / اپلیکیشن / معرفی اپلیکیشن تازه Adobe برای داستان‌گویی
معرفی اپلیکیشن تازه Adobe برای داستان‌گویی

معرفی اپلیکیشن تازه Adobe برای داستان‌گویی

همه‌ی ما داستان‌هایی برای گفتن داریم. چیزهایی که در طول زندگی‌مان تجربه‌اش می‌کنیم و دنبال راهی برای مستندکردن‌شان هستیم. مثلاً جشن عروسیِ دوست مدرسه‌مان، یا روزی که برای  بچه‌مان لباس‌های اولش را می‌خریم. همه و همه داستان‌هایی هستند که می‌توانند ثبت و ضبط شوند و این روزها تکنولوژی بهترین راه‌ها را برای مستندکردن وقایع دور و برمان در اختیارمان گذاشته است. جدا از این‌ها مستند کردن خیلی چیزها برای کسب و کارمان هم می‌تواند مفید باشد؛ مثلاً آخرین محصولی که در کارگاه‌مان ساخته‌ایم و دنبال پیدا کردن مشتری برای آن‌ها هستیم یا برای اپلیکیشن تازه‌ای که نوشتیم دنبال ساخت یک ویدئو هستیم. این‌ها هم دقیقاً همان ابزار داستان‌گویی را نیاز دارند.

شرکت بزرگ Adobe که ما آن را با نرم‌افزارهای مشهوری چون Photoshop و Premiere می‌شناسیم هفته‌ی گذشته اپلیکیشنی را روانه‌ی اپ‌استور اپل کرد که بسیاری از نیازهای ما برای مستندکردن را رفع می‌کند. این اپلیکیشن که Voice یا صدا نام دارد هدف ساده‌ای دارد. ایجاد کلیپ‌های ساده برای مستند کردن وقایع.

این اپلیکیشن بر پایه‌ی عکس طراحی شده است و به شما اجازه می‌دهد با عکس و صدا داستان خود را روایت کنید.

کارکرد ساده‌ای هم دارد. کافی‌ست عکس‌هایی که دوست دارید شاکله‌ی روایت‌تان را بسازد در آن وارد می‌کنید و بعد می‌توانید صدای‌تان را به همراه یک موسیقی روی آن بگذارید. این نرم‌افزار با به هم چسباندن مواد خام شما آن را تبدیل به یک ویدئوی زیبا می‌کند و شما می‌توانید ویدئوتان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید یا آن را برای نشان‌دادن به دوستان‌تان در دیوایس اپلی خود ذخیره کنید.

حتی می‌توانید متن دل‌خواه‌تان را به صورت زیرنویس یا تیترهای مختلف به آن اضافه کنید. نتبجه بی‌شک برای شما دل‌نشین خواهد بود.

شرکت Adobe که بسیاری از محصولاتش برای گرافیست‌ها ارائه شده است در این اپلیکیشن هم قدرت خود را در طراحی گرافیک به رُخ می‌کشد و شاید همین دلیل این باشد که این نرم‌افزار نسبت به نمونه‌های مشابه یک سر و گردن بالاتر است.

این اپلیکیشن رایگان است و فعلاً فقط برای آی‌او‌اس ارائه شده است.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه × = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>