جدیدترین‌ها
خانه / وب‌سایت / شلیک به گذشته‌ لعنتی؛ سوپر ماریو را آن‌لاین بازی کنید.
شلیک به گذشته‌ لعنتی؛ سوپر ماریو را آن‌لاین بازی کنید.

شلیک به گذشته‌ لعنتی؛ سوپر ماریو را آن‌لاین بازی کنید.

مهم نیست چندسال داشته باشید. هر که باشید بی‌شک “سوپر ماریو” را خوب می‌شناسید. یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدئوییِ دورانِ کودکی‌مان همین بازی‌ست. یک بازیِ ساده‌ی دو بعدی که ماجرای مردی‌ست به نامِ ماریو که باید مسیرهای مختلفی را بگذراند تا شاهزاده‌خانم را از قلعه‌ی دیو نجات دهد.

این بازی اولین بار در کنسولِ میکرو ارائه شد و بعد به نینتندو آمد. اما آن‌هایی که سال‌هاست کنسول‌های قدیمی‌شان را کنار گذاشته‌اند شاید دل‌تنگِ این بازی شده باشند.

اما اینترنت جایی برای دل‌تنگی باقی نمی‌گذارد. این بازی را همین حالا می‌توانید روی صفحه‌ی بروزرتان انجام دهید. بی‌خیالِ‌ همه‌چیز شوید و به روزهای خوبِ کودکی سفر کنید. این بازی در کمتر از چندثانیه به طورِ کامل لود می‌شود. دلیلش هم ساده است. این بازی از تکنولوژیِ سریع و قویِ HTML5 تغذیه می‌کند.

شاید باورتان نشود اما به محضِ‌ این که بازی را آغاز کنید، گرافیکِ بازی، صداها، کاراکترها و حرکت‌ها؛ چیزهایی را برای‌تان زنده می‌کند که سال‌هاست از یاد برده‌اید. پس منتظر چه هستید؟ این شما و این هم سوپر ماریوی آنلاین.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>