جدیدترین‌ها
خانه / کسب‌وکار / سه روز هیجان‌انگیز با Startup Weekend در تهران
سه روز هیجان‌انگیز با Startup Weekend در تهران

سه روز هیجان‌انگیز با Startup Weekend در تهران

امروز در برخی رسانه‌های فارسی زبان خبر هیجان‌انگیزی منتشر شد. گروه مطرح “استارت‌آپ ویکند”به تهران می‌آید. این خبر خوبی برای همه‌ی کارآفرینان و ایده‌پردازان فارسی‌زبان است. وب‌سایت باشگاه وب‌ ایران در توضیح استارت‌آپ ویکند نوشته ‌است:”استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی در سراسر دنیاست که در انتهای یک هفته برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا انتهای هفته طی ۵۴ ساعت پروژه هایی را آماده نمایند.

در این برنامه جهانی تا بحال بیش از ۴۵ هزار نفر در بیش از ۵۰۰۰ تیم شرکت نموده اند.

در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

اگر شما ایده ای در ذهن دارید که به نظر شما بسیار ناب است و ارزش زیادی دارد یا در این برنامه شرکت نکنید و یا ایده خود را در این برنامه مطرح نکنید. ما به ایده ها ارزشی نمی دهیم.

این برنامه از ساعت ۶ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۸ شب جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (۷۰ الی ۱۵۰ نفر در ۶ الی ۹ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند.”

برای ثبت‌نام در کورس سه روزه‌ی استارت‌آپ ویکند تهران به این لینک مراجعه کنید.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>