جدیدترین‌ها
خانه / اپلیکیشن / رادیوی تک‌نفره‌ی شما با Instaradio
رادیوی تک‌نفره‌ی شما با Instaradio

رادیوی تک‌نفره‌ی شما با Instaradio

اینستاگرام را که حتماً می‌شناسید. سرویس محبوب اشتراک‌گذاریِ عکس. سرویسی که در ابتدای کارش هیچ‌کس فکر نمی‌کرد تا این حد بتواند موفق ظاهر شود و حالا “اینستا” و “گرام” تبدیل به کلماتی شده‌اند برای کسانی که سرویس‌های مشابهی را به راه می‌اندازند. مثلاً سرویس “اینستاگراب” سرویسی‌ست که اینستاگرام را برای آی‌پد خوش‌ظاهرتر می‌کند یا سرویس “اینستاپیپر” که برای جمع‌آوری مقالات و نگه‌داری برای مطالعه ساخته شده است. اما اگر از عشاق رادیو باشید و رادیو هنوز برای‌تان یک رسانه‌ی محبوب باشد بی‌شک سرویسی که قصد معرفی‌اش را داریم، شگفت‌زده‌تان خواهد کرد. اسم این سرویس “اینستا رادیو” است. سرویسی که برای دوست‌داران رادیو طراحی شده و کارکردش شباهت بسیاری به اینستاگرام دارد با این تفاوت که اینستاگرام برای اشتراک‌گذاری عکس طراحی شده اما اینستارادیو برای به اشتراک‌گذاری فایل‌های رادیویی.

شیوه‌ی کار ساده است. این برنامه امکانات جالبی را برای ایجاد فایل‌های رادیویی در اختیارتان گذاشته است. می‌توانید صدای‌تان را ضبط کنید، بخش‌های موردنیاز را  ذخیره کنید و باقی را دور بریزید. همین‌طور اجازه دارید یک موسیقی را برای زیر صدای‌تان یا بخشی از فایل‌صوتی‌تان استفاده کنید. صدای‌تان را که ضبط کردید و همه‌ی کارها تمام شد حالا نوبت به اشتراک‌گذاشتن صدای‌تان است. شیوه‌ی اشتراک‌گذاری در اینستارادیو بسیار شبیه به اینستاگرام است. شما یک شبکه‌ی رادیویی دارید و می‌توانید فایل‌های‌تان را در ایستگاه خودتان به اشتراک بگذارید.

اینستارادیو برای شما پیش‌نهادهایی هم از ایستگاه‌های دیگر کاربرانِ این اپلیکیشن دارد. ایستگاه‌هایدی در سبک‌های مختلف موسیقی، ایستگاه‌های داستان‌خوانی، ایستگاه‌های آموزشی و کلی ایستگاه‌های رادیوییِ هیجان‌انگیز دیگر. این اپلیکیشن برای آی‌او‌اس و اندروید ارائه شده است.

این مطلب پیش از این در روزنامه‌ی کسب و کار منتشر شده است.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 × نُه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>