جدیدترین‌ها
خانه / کسب‌وکار / دانش‌آموخته‌گانِ اُرفِ سالزبورگ در تهران تدریس می‌کنند
دانش‌آموخته‌گانِ اُرفِ سالزبورگ در تهران تدریس می‌کنند

دانش‌آموخته‌گانِ اُرفِ سالزبورگ در تهران تدریس می‌کنند

کارگاه تابستانی تربیت مربی موسیقی کودک از ۱۳ تا ۱۷ شهریور ماه ۱۳۹۱ در تهران برگزار می‌شود. این کارگاه که توسط دانش‌آموختگانِ دانشکده‌ی اُرفِ سالزبورگ در تهران برگزار می‌شود ارائه‌ی شیوه‌های نوین تدریس موسیقی را هدف قرارداده‌ است. آن‌ها در معرفی این کارگاه آورده‌اند: “ما٬ گروهی از دانش‌آموخته‌گانِ دانشکده‌ی اُرفِ سالزبورگ٬تلاش می‌کنیم تا با دیدی باز و ذهنی پذیرا٬ شیوه‌های نوینِ آموزش موسیقی را بررسی کنیم و با پرهیز از تعصب‌های نا‌به‌‌جا٬ نگرشی نو در شیوه‌های آموزشی امروزی بپرورانیم.
ما می‌کوشیم تا با گسترش آگاهی و مهارت‌های لازم و با بسترسازی مناسب٬این نگرشِ نو را جایگزینِ نگاه‌های کهنه نماییم و با حفظ خلاقیت و لذت٬ آموزش را فراتر از اهداف و در مسیر دنبال کنیم.
برگزاری گارگاه‌های تربیت مربی موسیقی کودک٬با هدف گستردن این نگاه نه تنها در پایتخت و شهرهای بزرگ که در تمامی شهرها و شهرستان‌ها و برخوردار کردن همه‌ی آن‌ها که برای آموزش موسیقی به کودکان این سرزمین می‌کوشند٬ یکی از قدم‌های ما در این راهِ پر فراز و نشیب است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد این کارگاه و دریافتِ بروشورهای این دوره، این‌جا را کلیک کنید.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 × = بیست

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>