جدیدترین‌ها
خانه / کسب‌وکار / داستان کسب و کار یک نفره: پیتزاهای ناپولی در بروکلین
داستان کسب و کار یک نفره: پیتزاهای ناپولی در بروکلین

داستان کسب و کار یک نفره: پیتزاهای ناپولی در بروکلین

کسب‌و‌کارهای یک نفره این روزها جایش را در گوشه‌گوشه‌ی جهان باز می‌کند. کسب و کارهایی که برای شروع نیاز به هزینه‌ی بالایی ندارد و هر کسی تنها با یک ایده‌ی خلاق و برنامه‌ریزی می‌تواند کسب و کارش را شروع کند. معمولاً کسب‌وکارهایی که به مواد خوراکی و غذاها مربوط باشد موفق‌ بوده‌اند خصوصاً اگر همراه‌شان یک ایده‌ی خاص باشد.

یک جوان اهل سان‌فرانسیسکو این‌روزها هنرِ آشپزیِ ناپلِ ایتالیا را به دوبلین برده است. او پیتزاهای خاص ناپل که در دنیا بسیار مشهور است و یکی از جاذبه‌های جهان‌گردی ایتالیاست را در یک کانتینر در دوبلین تولید می‌کند. او برای این کار فقط به کیفیت پیتزاهای خوبش کفایت نکرده است. او ایده‌های جالب دیگری هم دارد. او با کانتینرش در تمام دوبلین سفر می‌کند و اگر می‌خواهید بدانید او دقیقاً کجاست باید پیگیری توییترش باشید.

کانتینر او به طور کامل از چوب ساخته شده و او با کمک یک طراح، شکل سنتی کوره‌های پیتزاپزی ناپل را در کانتینرِ همراهش، بازسازی کرده است. او سال گذشته یکی از برندگان جوایز بهترین رستوران‌های جهان در سال ۲۰۱۱ بود. وب‌سایت این پیتزافروش را این‌جا ببینید.

 

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>