جدیدترین‌ها
خانه / وب‌سایت / ثبتِ لحظاتِ شاه‌کارِ زندگی با Medium
ثبتِ لحظاتِ شاه‌کارِ زندگی با Medium

ثبتِ لحظاتِ شاه‌کارِ زندگی با Medium

این‌گونه که به نظر می‌رسد، بنیان‌گذارانِ “توییتر” ایده‌های جالبی برای ثبتِ لحظاتِ خاصِ زندگی دارند. آ‌ن‌ها سرویس جدیدی به نامِ “Medium” تاسیس کرده‌اند که برای ثبتِ لحظاتِ‌ زندگی به کار می‌رود. ایده‌ی ساده‌ای دارد و به لحاظ شکل‌ِ ظاهری شباهتِ زیادی به سایتِ “پینترست” دارد.

شیوه‌ی کار این سرویس به این شکل است که شما می‌توانید نوشته‌ای را روی یکی از عکس‌های‌تان با محدودیت نوشتاری بنویسید. بعد در آلبوم‌های مختلف منتشرش کنید. این سرویس بخشِ دیگری هم دارد که می‌توانید خاطراتتان را با محدودیتِ کلمه‌ی ۲۰۰ کلمه بنویسید.

موسسین این سایت هدفِ راه‌اندازیِ این سرویس را ثبتِ همیشگیِ لحظاتِ زیبای زندگی اعلام کرده‌اند. به عنوانِ مثال این‌جا را ببینید.

این سرویس فعلاً فقط با اکانت توییتر عضو می‌پذیرد و البته اعضایش تا ماهِ آینده نمی‌توانند فعالیتِ چندانی داشته باشند و فقط می‌توانند پیگیر تغییرات و اطلاع‌رسانی‌های این وب‌سایت باشند. برای عضویت در این سایت، این‌جا را کلیک کنید.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− سه = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>