جدیدترین‌ها
خانه / آگهی / به لطفِ هولوگرام؛ الویس بازمی‌گردد
به لطفِ هولوگرام؛ الویس بازمی‌گردد

به لطفِ هولوگرام؛ الویس بازمی‌گردد

فوتون: مرگ در آینده شاید شکلِ دیگری بگیرد. شاید دیگر از نبودنِ عزیزان‌مان در کنار خود غمگین نشویم. چرا که تکنولوژی این امکان را فراهم کرده که ما بتوانیم حضور آدم‌های دل‌خواه‌مان را در کنار خود فراهم کنیم. شاید به نظر باورنکردنی بیاید، اما این اتفاق در مورد الویس پریسلی خواننده‌ی فقید آمریکایی افتاده است. او طی قراردادی که مدیربرنامه‌هایش و رئیس بنیاد پریسلی با سازندگان هولوگرام توپاک شاکور امضا کرده‌اند قرار است در چند فیلم سینمایی، چند برنامه‌ی تلویزیونی و چند اجرای زنده‌ی موسیقی به اجرای برنامه بپردازد.
کمپانی “دیجیتال دومِین مدیا گروپ” چند سال پیش رپر آمریکایی “توپاک شاکور” را به صورت هولوگرام بازسازی کرده بود و او را در کنار رپر زنده‌ی آمریکایی “اسنوپی داگ” به روی صحنه فرستاد. حالا این کمپانی می‌خواهد به الویس پریسلی جانِ تازه‌ای ببخشد و این اسطوره‌ی راک‌اندرول را به لطف تکنولوژی هولوگرام دوباره به صحنه بیاورد.
“جک سادن” مدیر مرکز الویس پریسلی می‌گوید:”عمر الویس کوتاه‌تر از آن بود که خیلی‌ها حضور او را در صحنه تجربه کنند و ما حالا به لطف این تکنولوژی، الویس را برای همه‌ی نسل‌ها دوباره زنده می‌کنیم”
لازم به یادآوری‌ست که الویس برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۷ در مسابقات آمریکن آیدل به همراه “سلین دیون” خواننده‌ی مطرح آمریکایی به روی صحنه آمد با ذکر این یادآوری که او سال‌هاست که دیگر مُرده است. ویدئوی اجرای سال ۲۰۰۷ الویس که به صورت هولوگرام روی صحنه آمده را می‌توانید همین زیر ببینید.

American Idol – Elvis & Celine Dion Duet Special from Time-Slice® Films on Vimeo.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>