جدیدترین‌ها
خانه / اپلیکیشن / با ترکِ سیگار آی‌فون بخرید
با ترکِ سیگار آی‌فون بخرید

با ترکِ سیگار آی‌فون بخرید

اسم اپلیکیشن به اندازه‌ی کافی وسوسه‌کننده هست. می‌گوید یا پولدار شو یا از دود بمیر! ایده‌های فوق‌العاده‌ای هم برای ترک سیگار دارد. اولینش این است؛ لیستِ آرزوها. شیوه‌ی کارش هم ساده است.

شما قیمت پاکت سیگاری که روزانه می‌کشید را به اپلیکیشن می‌دهید و همین‌طور حدود تعدادی که در روز سیگار می‌کشید. او خودش قیمت هر نخ را برایتان حساب می‌کند. بعد از شما می‌خواهد که یک چیزی که آرزویش را دارید برایش انتخاب کنید. مثلا من یک دستگاه آیفون را انتخاب کرده‌ام. بعد می‌گوید به تعداد هر نخی که کمتر می‌کشید پولش را کنار بگذارید و گزارشش را به اپلیکیشن بدهید. بعد خودش شروع می‌کند به حساب کتاب و از پول سیگارهایتان کم می‌کند و به پول آرزوهایتان اضافه می‌کند.

در کنار این گزینه‌ی هیجان‌انگیز به شما مدال می‌دهد. مدال اول را وقتی می‌گیرید که یک روز کامل سیگار نکشید. مدال دوم وقتی‌ست که سه روز دوام بیاورید و این مدال‌ها هر دفعه خوش‌رنگ‌تر و گران‌تر می‌شوند و شما را وسوسه می‌کند تا به مدال بعدی برسید.

کاری که طراحان این اپلیکیشن کرده‌اند این است که شما از نکشیدن سیگار حس یک قهرمان پیدا کنید و لعنتی‌ها خوب از پس انتقال این احساس برآمده‌اند. جدا از همه‌ی این قابلیت‌ها یک شبکه‌ی اجتماعی خوب هم دارد که شما می‌توانید ببینید دیگران چند مدال گرفته‌اند، دیگران به چه آرزوهایی رسیده‌اند و خلاصه رنکینگ و رتبه‌ی شما در بین دیگران چیست. اگر به اندازه‌ی کافی وسوسه‌ شده‌اید این اپلیکیشن را برای اندروید از اینجا دانلود کنید.

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ نُه = 18

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>