جدیدترین‌ها
خانه / وُرک‌شاپ / استارت‌آپ ویکند دوم در راه است
استارت‌آپ ویکند دوم در راه است

استارت‌آپ ویکند دوم در راه است

با افتخار به اطلاع می رساند پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین برنامه جهانی استارتاپ ویکند در تهران، دومین برنامه استارتاپ ویکند در تاریخ ۱۷ الی ۱۹ آبان ۹۱ در تهران برگزار می گردد. این رویداد با حمایت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی وزارت علوم برگزار می شود.

هدف از برگزاری این رویداد ایجاد یک محیط مناسب جهت گردآوری افراد خلاق برای آموزش٬ ایجاد ارتباطات و نهایتا یادگیری راه اندازی کسب و کار اینترنتی می باشد.

استارتاپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در انتهای یک هفته برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، متخصصین بازاریاب، طراحان گرافیک و علاقه مندان به راه اندازی یک شرکت نوپا گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

در این برنامه جهانی تا بحال بیش از ۴۵ هزار نفر در بیش از ۲۰۰ شهر شرکت نموده اند.در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

برای اطلاعات بیشتر:

http://startupweekend.ir

درباره‌ photonadmin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه × 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>